[HD1080p] Mezarına Tüküreceğim (2012) izle film Türkçe Dublaj

Drag to rearrange sections
Rich Text Content

Mezarına Tüküreceğim Tüm Filmi Ücretsiz İzle, Mezarına Tüküreceğim türkçe dublaj izle, Mezarına Tüküreceğim altyazılı izle, Mezarına Tüküreceğim Ücretsiz indirin


En yeni filmleri full HD kalitesinde izleme imkanı sunuyoruz. Yabancı Filmler HD filmleri online olarak 1080p kalitesinde izleyin. Festivalin en seçkin yapımlarını ve filmlerini Türkçe altyazılı ve orijinal dilinde izlemek için free9k.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

Mezarına Tüküreceğim: Sarah Butler, Steven R. Monroe, Jeff Branson

Mezarına Tüküreceğim  2012

MKV — FLV — HD — 9K ULTRA HD

MKV — FLV — HD — 9K ULTRA HD

============================================================

20 Nisan 2012 Sinemada / 1s 47dk / Korku, Gerilim
Yönetmen Steven R. Monroe
Senarist Meir Zarchi, Stuart Morse
Oyuncular: Sarah Butler, Chad Lindberg, Daniel Franzese
Orijinal adı I Spit on Your Grave

============================================================

Özet ve Detaylar Aile Arasında

Jennifer Hills, inzivaya çekilerek roman yazmaya ağırlık veren genç bir kadındır. Fakat yerleştiği küçük evde Jennifer'ın yalnız hali çevre yaşayan adamların ilgisini çeker. Bir gece genç kadını korkutmak için yaşadığı yeri basarlar ama işler beklenmedik biçimde çığrından çıkar. Jennifer'a önce işkence eder ardından da tüm gece boyunca tecavüz ederler. Fakat Jennifer öldürülmeden ellerinden kurtulmayı başarıp, kendini yakınlardaki nehre bırakır. Adamlar öldüğüne kanaat getirip cesedi aramaktan da vazgeçerler.
Ama genç kadın büyük ve yıkıcı bir intikam için geri dönecektir...
Meir Zarchi imzalı, 1978 yapımı kült Day of the Woman filminin yeniden çevrimi olan filmin yönetmenliğini bu sefer Steven R. Monroe üstlenirken, senaryo ise Stuart Morse'a ait.


Full HD Film izleme keyfini ayağınıza getirdik. Online sinema, film izle platformumuzda en yeni filmleri en yüksek kalitede izleme ayrıcalığını yaşayın.

Tags:

Mezarına Tüküreceğim Türkçe Dublaj, Mezarına Tüküreceğim izle altyazılı, Mezarına Tüküreceğim ne zaman çıkacak, Mezarına Tüküreceğim Online, Mezarına Tüküreceğim Filmini Türkçe Dublaj, Mezarına Tüküreceğim Türkçe Dublaj İzle full hd tek parça, Mezarına Tüküreceğim izle, Mezarına Tüküreceğim cinemaximum,

rich_text    
Drag to rearrange sections
Rich Text Content
rich_text    

Page Comments