[HD1080p] Wanted (2008) izle film Türkçe Dublaj

Drag to rearrange sections
Rich Text Content

Wanted Tüm Filmi Ücretsiz İzle, Wanted türkçe dublaj izle, Wanted altyazılı izle, Wanted Ücretsiz indirin


En yeni filmleri full HD kalitesinde izleme imkanı sunuyoruz. Yabancı Filmler HD filmleri online olarak 1080p kalitesinde izleyin. Festivalin en seçkin yapımlarını ve filmlerini Türkçe altyazılı ve orijinal dilinde izlemek için free9k.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

Wanted: Angelina Jolie

Wanted  2008

MKV — FLV — HD — 9K ULTRA HD

MKV — FLV — HD — 9K ULTRA HD

============================================================

27 Haziran 2008 Sinemada / 1s 50dk / Aksiyon
Yönetmen Timur Bekmambetov
Senarist Michael Brandt, Derek Haas
Oyuncular: James McAvoy, Angelina Jolie, Morgan Freeman

============================================================

Özet ve Detaylar Aile Arasında

Wanted, kiralık katil olan babasının izinden giden bir gencin hikayesini anlatıyor. Şimdilerde Birleşmiş Milletler fahri elçisi olarak Ortadoğu'nun çorak topraklarında gezinen Angelina Jolie ve dudakları, Rus yönetmen Bekmambetov’un son projesi Wanted ile görücüye çıkıyor. Babasının kiralık katil olduğunu öğrenen ve onun izinden gitmeye karar veren heyecanlı bir genç olan Wes, kendisine mesleğin inceliklerini öğretecek olan Fox ve Sloan adlı deneyimli katiller hamiliğinde çalışmaya başlar. Hayatında oldukça başarısız olan ve bu döngüyü kırmak isteyen Wes, Fox’u tanıdığı günden itibaren bakış açısını değiştirerek benliğinin içinde sinsi sinsi dolaşan kızgın ve öfkeli kurdu serbest bırakacaktır. Eğitimli bir suikastçı olmak elbette kolay değildir. Mark Millar’ın grafik romanından uyarlanan filmin, romandan oldukça farklı olduğu söyleniyor. Angelina Jolie, her zamanki gibi etrafa kızgın kızgın mermi sıkarak üzerine düşen vazifeyi hakkıyla yerine getirirken filmin bir diğer özelliğinin de, büyük ilgi toplayan Red One digital kameranın kullanıldığı ilk yapım olması durumunu belirtelim.


Full HD Film izleme keyfini ayağınıza getirdik. Online sinema, film izle platformumuzda en yeni filmleri en yüksek kalitede izleme ayrıcalığını yaşayın.

Tags:

Wanted Türkçe Dublaj, Wanted izle altyazılı, Wanted ne zaman çıkacak, Wanted Online, Wanted Filmini Türkçe Dublaj, Wanted Türkçe Dublaj İzle full hd tek parça, Wanted izle, Wanted cinemaximum,

rich_text    
Drag to rearrange sections
Rich Text Content
rich_text    

Page Comments