[HD1080p] The Matrix Resurrections (2021) izle film Türkçe Dublaj

Drag to rearrange sections
Rich Text Content

The Matrix Resurrections Tüm Filmi Ücretsiz İzle, The Matrix Resurrections türkçe dublaj izle, The Matrix Resurrections altyazılı izle, The Matrix Resurrections Ücretsiz indirin


En yeni filmleri full HD kalitesinde izleme imkanı sunuyoruz. Yabancı Filmler HD filmleri online olarak 1080p kalitesinde izleyin. Festivalin en seçkin yapımlarını ve filmlerini Türkçe altyazılı ve orijinal dilinde izlemek için free9k.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

The Matrix Resurrections: Carrie-Anne Moss, Keanu Reeves

The Matrix Resurrections  2021

MKV — FLV — HD — 9K ULTRA HD

MKV — FLV — HD — 9K ULTRA HD

============================================================

22 Aralık 2021 Sinemada / Bilimkurgu, Aksiyon
Yönetmen Lana Wachowski
Senarist David Mitchell, Lana Wachowski
Oyuncular: Keanu Reeves, Carrie-Anne Moss, Jada Pinkett Smith

============================================================

Özet ve Detaylar Aile Arasında

1999 yılında yayınlanan "Matrix" filminin dördüncü devam halkası olan filmin yönetmen koltuğunda Lana Wachowski oturuyor. Neo karakterini bir kez daha Keanu Reeves'in canlandırdığı filmin kadrosunda Carrie-Anne Moss, Yahya Abdul-Mateen II, Jessica Henwick, Neil Patrick Harris, Jada Pinkett Smith gibi isimler yer alıyor.


Full HD Film izleme keyfini ayağınıza getirdik. Online sinema, film izle platformumuzda en yeni filmleri en yüksek kalitede izleme ayrıcalığını yaşayın.

Tags:

The Matrix Resurrections Türkçe Dublaj, The Matrix Resurrections izle altyazılı, The Matrix Resurrections ne zaman çıkacak, The Matrix Resurrections Online, The Matrix Resurrections Filmini Türkçe Dublaj, The Matrix Resurrections Türkçe Dublaj İzle full hd tek parça, The Matrix Resurrections izle, The Matrix Resurrections cinemaximum,

rich_text    
Drag to rearrange sections
Rich Text Content
rich_text    

Page Comments