[HD1080p] The War with Grandpa (2021) izle film Türkçe Dublaj

Drag to rearrange sections
Rich Text Content

The War with Grandpa Tüm Filmi Ücretsiz İzle, The War with Grandpa türkçe dublaj izle, The War with Grandpa altyazılı izle, The War with Grandpa Ücretsiz indirin


En yeni filmleri full HD kalitesinde izleme imkanı sunuyoruz. Yabancı Filmler HD filmleri online olarak 1080p kalitesinde izleyin. Festivalin en seçkin yapımlarını ve filmlerini Türkçe altyazılı ve orijinal dilinde izlemek için free9k.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

İyi Olan Kazansın: Robert De Niro, Oakes Fegley

The War with Grandpa  2021

MKV — FLV — HD — 9K ULTRA HD

MKV — FLV — HD — 9K ULTRA HD

============================================================

24 Eylül 2021 Sinemada / 1s 38dk / Komedi, Aile, Dram
Yönetmen Tim Hill
Senarist Tom J. Astle, Matt Ember
Oyuncular: Robert De Niro, Oakes Fegley, Uma Thurman
Orijinal adı The War with Grandpa

============================================================

Özet ve Detaylar Aile Arasında

İyi Olan Kazansın, dede ile torunu arasında geçen savaşı konu ediyor. Ed, eşinin ölümü sonrasında her şeyden elini eteğini çeken bir adamdır. Annesinin ölümünün ardından kendisini toparlayamayan babasının yalnız yaşamasını istemeyen kızı, Ed’i yanlarına taşınmaya ikna eder. Fakat onun gelişi evde bir takım değişlikler yapılmasına ve dengelerin değişmesine neden olur. Peter de bu değişikliklerden fazlasıyla nasibini alır. Her ne kadar dedesinin gelişine çok sevinse de odasını ona verip kendisinin tavan arasına taşınması ilişkilerinin değişmesine neden olur. Peter ne olursa olsun odasını geri almaya kararlıdır. Odasının geri almak için arkadaşlarının yardımı ile bir dizi plan yapan Peter, dedesine karşı adeta bir savaş başlatır. Ancak Peter dedesini tam olarak tanıyamamıştır. Tüm saldırılara karşı direnen Ed’in de pes etmeye hiç niyeti yoktur. Artık iki cepheli olan bu savaşın galibi kim olacaktır? Yönetmen koltuğunda Tim Hill’in oturduğu filmin oyuncu kadrosunda Robert De Niro, Christopher Walken, Uma Thurman, Oakes Fegley, Rob Riggle, Cheech Marin gibi isimleryer alıyor.


Full HD Film izleme keyfini ayağınıza getirdik. Online sinema, film izle platformumuzda en yeni filmleri en yüksek kalitede izleme ayrıcalığını yaşayın.

Tags:

The War with Grandpa Türkçe Dublaj, The War with Grandpa izle altyazılı, The War with Grandpa ne zaman çıkacak, The War with Grandpa Online, The War with Grandpa Filmini Türkçe Dublaj, The War with Grandpa Türkçe Dublaj İzle full hd tek parça, The War with Grandpa izle, The War with Grandpa cinemaximum,

rich_text    
Drag to rearrange sections
Rich Text Content
rich_text    

Page Comments