[HD1080p] Ölümcül Snowboard (2021) izle film Türkçe Dublaj

Drag to rearrange sections
Rich Text Content

Ölümcül Snowboard Tüm Filmi Ücretsiz İzle, Ölümcül Snowboard türkçe dublaj izle, Ölümcül Snowboard altyazılı izle, Ölümcül Snowboard Ücretsiz indirin


En yeni filmleri full HD kalitesinde izleme imkanı sunuyoruz. Yabancı Filmler HD filmleri online olarak 1080p kalitesinde izleyin. Festivalin en seçkin yapımlarını ve filmlerini Türkçe altyazılı ve orijinal dilinde izlemek için free9k.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

Ölümcül Snowboard

Ölümcül Snowboard  2021

MKV — FLV — HD — 9K ULTRA HD

MKV — FLV — HD — 9K ULTRA HD

============================================================

24 Eylül 2021 Sinemada / 1s 26dk / Gerilim
Yönetmen Stanislav Kapralov
Senarist Stanislav Kapralov, Omri Rose
Oyuncular: Ivanna Sakhno, Alex Hafner, Tinatin Dalakishvili
Orijinal adı Let It Snow

============================================================

Özet ve Detaylar Aile Arasında

Mia ve Max, snowboard yapabilmek için merkezden uzakta bulunan bir tesise gider. Otele girişi yaptıklarında resepsiyon görevlisi Mia ve Max’a patikalarda gerçekleşen açıklanamayan ölümlerden bahsetse de ikili snowboard yapmaya kararlıdır. Ancak snowboard yaparken yasak bir bölgeye gizlice girdiklerinde Max aniden ortadan kaybolurken Mia’da bir kar motosikleti üzerinde bulunan maskeli birinin saldırısına uğrar. Şimdi onlar sadece doğaya karşı değil çevresindeki tehlikelere karşı da savaşmak zorunda kalır.


Full HD Film izleme keyfini ayağınıza getirdik. Online sinema, film izle platformumuzda en yeni filmleri en yüksek kalitede izleme ayrıcalığını yaşayın.

Tags:

Ölümcül Snowboard Türkçe Dublaj, Ölümcül Snowboard izle altyazılı, Ölümcül Snowboard ne zaman çıkacak, Ölümcül Snowboard Online, Ölümcül Snowboard Filmini Türkçe Dublaj, Ölümcül Snowboard Türkçe Dublaj İzle full hd tek parça, Ölümcül Snowboard izle, Ölümcül Snowboard cinemaximum,

rich_text    
Drag to rearrange sections
Rich Text Content
rich_text    

Page Comments