[HD1080p] Başlangıç (2010) izle film Türkçe Dublaj

Drag to rearrange sections
Rich Text Content

Başlangıç Tüm Filmi Ücretsiz İzle, Başlangıç türkçe dublaj izle, Başlangıç altyazılı izle, Başlangıç Ücretsiz indirin


En yeni filmleri full HD kalitesinde izleme imkanı sunuyoruz. Yabancı Filmler HD filmleri online olarak 1080p kalitesinde izleyin. Festivalin en seçkin yapımlarını ve filmlerini Türkçe altyazılı ve orijinal dilinde izlemek için free9k.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

Başlangıç: Joseph Gordon-Levitt

Başlangıç  2010

MKV — FLV — HD — 9K ULTRA HD

MKV — FLV — HD — 9K ULTRA HD

============================================================

30 Temmuz 2010 Sinemada / 2s 28dk / Bilimkurgu, Gerilim
Yeniden vizyona giriş tarihi: 14 Ağustos 2020
Yönetmen Christopher Nolan
Senarist Christopher Nolan
Oyuncular: Leonardo DiCaprio, Marion Cotillard, Elliot Page
Orijinal adı Inception

============================================================

Özet ve Detaylar Aile Arasında

Leonardo DiCaprio bu yapımda, çok yetenekli bir hırsız olan "Dom Cobb " ile karşımızda. Uzmanlık alanı, zihnin en karanlık ve savunmasız olduğu rüya görme anında, bilinçaltının derinliklerindeki değerli sırları çekip çıkarmak ve onları çalmaktır. Cobb'un bu nadir insanlarda görülebilecek yeteneği, bu ender rastgelinebilecek mahareti, onu kurumsal casusluğun tehlikeli yeni dünyasında aranan bir oyuncu yapmıştır. Aynı zamanda bu durum onu uluslararası bir kaçak yapmış ve sevdiği herşeye malolmuştur. Cobb'a içinde bulunduğu durumdan kurtulmasını sağlayacak bir fırsat sunulur. Ona hayatını geri verebilecek son bir iş; tabi eğer imkansız 'başlangıç'ı tamamlayabilirse. Mükemmel soygun yerine, Cobb ve takımındaki profesyoneller bu sefer tam tersini yapmak zorundadır; görevleri bir fikri çalmak değil onu yerleştirmektir. Eğer başarırlarsa, mükemmel suç bu olacaktır.


Full HD Film izleme keyfini ayağınıza getirdik. Online sinema, film izle platformumuzda en yeni filmleri en yüksek kalitede izleme ayrıcalığını yaşayın.

Tags:

Başlangıç Türkçe Dublaj, Başlangıç izle altyazılı, Başlangıç ne zaman çıkacak, Başlangıç Online, Başlangıç Filmini Türkçe Dublaj, Başlangıç Türkçe Dublaj İzle full hd tek parça, Başlangıç izle, Başlangıç cinemaximum,

rich_text    
Drag to rearrange sections
Rich Text Content
rich_text    

Page Comments