[HD1080p] Aykut Enişte (2019) izle film Türkçe Dublaj

Drag to rearrange sections
Rich Text Content

Aykut Enişte Tüm Filmi Ücretsiz İzle, Aykut Enişte türkçe dublaj izle, Aykut Enişte altyazılı izle, Aykut Enişte Ücretsiz indirin


En yeni filmleri full HD kalitesinde izleme imkanı sunuyoruz. Yabancı Filmler HD filmleri online olarak 1080p kalitesinde izleyin. Festivalin en seçkin yapımlarını ve filmlerini Türkçe altyazılı ve orijinal dilinde izlemek için free9k.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

Aykut Enişte

Aykut Enişte  2019

MKV — FLV — HD — 9K ULTRA HD

MKV — FLV — HD — 9K ULTRA HD

============================================================

24 Mayıs 2019 Sinemada / 1s 55dk / Aile, Komedi
Yönetmen Onur Bilgetay
Senarist Cem Gelinoğlu, Giray Altınok
Oyuncular: Cem Gelinoğlu, Melis Babadağ, Ege Kökenli

============================================================

Özet ve Detaylar Aile Arasında

Aykut Enişte, yalnızlığından şikayetçi olan ve aile özlemi çeken bir adam olan Aykut'un hikayesini konu ediyor. Aykut, evlenip yuva kurmanın hayali ile yaşayan genç bir adamdır. Sevgili Nurhan ile hayallerini gerçekleştirmeye adım adım yaklaşan Aykut, beklenmedik bir durumla karşı karşıya kalır. Düğüne bir hafta kala dükkanına hırsız giren Aykut, tüm birikimini kaybeder. Dükkana hırsızın girmesi, sadece Aykut’un maddi kaybına neden olmaz aynı zamanda başına türlü işler açılmasına da neden olur. Dükkana bakmak için sigortadan gelen Gülşah'ın, Aykut’tan küçük bir iyilik istemesi hepsinin hayatının değişmesine neden olur. Kendi halinde kimsesiz bir adam olan Aykut, bir anda kendisini iki ailenin damadı olarak bulur. Aykut, içine düştüğü bu karışık durumdan kendisini kurtarmayı başarabilecek midir?


Full HD Film izleme keyfini ayağınıza getirdik. Online sinema, film izle platformumuzda en yeni filmleri en yüksek kalitede izleme ayrıcalığını yaşayın.

Tags:

Aykut Enişte Türkçe Dublaj, Aykut Enişte izle altyazılı, Aykut Enişte ne zaman çıkacak, Aykut Enişte Online, Aykut Enişte Filmini Türkçe Dublaj, Aykut Enişte Türkçe Dublaj İzle full hd tek parça, Aykut Enişte izle, Aykut Enişte cinemaximum,

rich_text    
Drag to rearrange sections
Rich Text Content
rich_text    

Page Comments