[HD1080p] Sessiz Bir Yer 2 (2021) izle film Türkçe Dublaj

Drag to rearrange sections
Rich Text Content

Sessiz Bir Yer 2 Tüm Filmi Ücretsiz İzle, Sessiz Bir Yer 2 türkçe dublaj izle, Sessiz Bir Yer 2 altyazılı izle, Sessiz Bir Yer 2 Ücretsiz indirin


En yeni filmleri full HD kalitesinde izleme imkanı sunuyoruz. Yabancı Filmler HD filmleri online olarak 1080p kalitesinde izleyin. Festivalin en seçkin yapımlarını ve filmlerini Türkçe altyazılı ve orijinal dilinde izlemek için free9k.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

Sessiz Bir Yer 2

Sessiz Bir Yer 2  2021

MKV — FLV — HD — 9K ULTRA HD

MKV — FLV — HD — 9K ULTRA HD

============================================================

16 Temmuz 2021 Sinemada / 1s 37dk / Gerilim, Fantastik, Korku
Yönetmen John Krasinski
Senarist John Krasinski, Bryan Woods
Oyuncular: Emily Blunt, John Krasinski, Cillian Murphy
Orijinal adı A Quiet Place Part II

============================================================

Özet ve Detaylar Aile Arasında

Sessiz Bir Yer 2, ses ile avlanan yaratıkların dehşetinden kurtulduktan sonra evlerinden ayrılıp, kendilerini tehlikeli bir yolculuğun içinde bulunan bir ailenin yaşadıklarını konu ediyor. Sese karşı duyarlı yaratıkların meydana getirdiği ölümcül olayları evlerinden takip eden Abbott ailesi, yeni bir tehlikeyle karşı karşıyadır. Evlerinden ayrılan Evelyn ve çocukları Marcus ile Regan, Dünya'daki vahşetle yüzleşmek zorunda kalır. Tehlikeli bir yolculuğa çıkan aile, hayatta kalabilmek için sadece ses ile avlanan yaratıklarla değil, yol boyunca karşılarına çıkan birçok tehlike ile savaşmak zorunda kalır.


Full HD Film izleme keyfini ayağınıza getirdik. Online sinema, film izle platformumuzda en yeni filmleri en yüksek kalitede izleme ayrıcalığını yaşayın.

Tags:

Sessiz Bir Yer 2 Türkçe Dublaj, Sessiz Bir Yer 2 izle altyazılı, Sessiz Bir Yer 2 ne zaman çıkacak, Sessiz Bir Yer 2 Online, Sessiz Bir Yer 2 Filmini Türkçe Dublaj, Sessiz Bir Yer 2 Türkçe Dublaj İzle full hd tek parça, Sessiz Bir Yer 2 izle, Sessiz Bir Yer 2 cinemaximum,

rich_text    
Drag to rearrange sections
Rich Text Content
rich_text    

Page Comments