[HD1080p] Biz Böyleyiz (2020) izle film Türkçe Dublaj

Drag to rearrange sections
Rich Text Content

Biz Böyleyiz Tüm Filmi Ücretsiz İzle, Biz Böyleyiz türkçe dublaj izle, Biz Böyleyiz altyazılı izle, Biz Böyleyiz Ücretsiz indirin


En yeni filmleri full HD kalitesinde izleme imkanı sunuyoruz. Yabancı Filmler HD filmleri online olarak 1080p kalitesinde izleyin. Festivalin en seçkin yapımlarını ve filmlerini Türkçe altyazılı ve orijinal dilinde izlemek için free9k.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

Biz Böyleyiz

Biz Böyleyiz  2020

MKV — FLV — HD — 9K ULTRA HD

MKV — FLV — HD — 9K ULTRA HD

============================================================

11 Ocak 2020 Sinemada / Dramatik komedi
Yönetmen Caner Özyurtlu
Senarist Caner Özyurtlu, Melikşah Altuntaş
Oyuncular: Berrak Tüzünataç, Engin Öztürk, Şebnem Bozoklu

============================================================

Özet ve Detaylar Aile Arasında

Biz Böyleyiz, yıllar sonra yeniden bir araya gelen bir arkadaş grubunun hikayesini konu ediyor. Çocukluk ve gençlik dönemlerini birlikte geçiren bir grup arkadaş, yetişlinliğe geçmeleriyle birlikte farklı yönlere savrulur. Nezihe'nin ellerinde büyüyen grup, hayatta en değer verdikleri kişi olan Nezihe'nin rahatsızlandığını öğrendiklerinde büyük bir üzüntüye kapılırlar. Bu süreçte Nezihe'nin yanında olmak isteyen ekip, İstanbul'dan Nezihe'nin İzmir'deki evine gider. Birbirlerinden tamamen farklı karakterlere sahip olan arkadaşlar, bu vesileyle birkaç günlüğüne bir arada kalmak zorunda kalır. Bu süreç, sürpriz gelişmelerin ve geçmişe yönelik hesaplaşmaların yaşanmasına neden olur.


Full HD Film izleme keyfini ayağınıza getirdik. Online sinema, film izle platformumuzda en yeni filmleri en yüksek kalitede izleme ayrıcalığını yaşayın.

Tags:

Biz Böyleyiz Türkçe Dublaj, Biz Böyleyiz izle altyazılı, Biz Böyleyiz ne zaman çıkacak, Biz Böyleyiz Online, Biz Böyleyiz Filmini Türkçe Dublaj, Biz Böyleyiz Türkçe Dublaj İzle full hd tek parça, Biz Böyleyiz izle, Biz Böyleyiz cinemaximum,

rich_text    
Drag to rearrange sections
Rich Text Content
rich_text    

Page Comments