[HD1080p] Evdeki Düşman (2009) izle film Türkçe Dublaj

Drag to rearrange sections
Rich Text Content

Evdeki Düşman Tüm Filmi Ücretsiz İzle, Evdeki Düşman türkçe dublaj izle, Evdeki Düşman altyazılı izle, Evdeki Düşman Ücretsiz indirin


En yeni filmleri full HD kalitesinde izleme imkanı sunuyoruz. Yabancı Filmler HD filmleri online olarak 1080p kalitesinde izleyin. Festivalin en seçkin yapımlarını ve filmlerini Türkçe altyazılı ve orijinal dilinde izlemek için free9k.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

Evdeki Düşman: Isabelle Fuhrman

Evdeki Düşman  2009

MKV — FLV — HD — 9K ULTRA HD

MKV — FLV — HD — 9K ULTRA HD

============================================================

9 Eylül 2009 Sinemada / 2s 3dk / Gerilim, Korku
Yönetmen Jaume Collet-Serra
Senarist David Leslie Johnson-McGoldrick, Alex Mace
Oyuncular: Vera Farmiga, Peter Sarsgaard, Isabelle Fuhrman
Orijinal adı Orphan

============================================================

Özet ve Detaylar Aile Arasında

Bebekleri ana karnındayken yaşamını yitiren Kate ve John büyük bir travma yaşamışlardır. Hayatları perişan olan çift bir çıkış yolu bulmak zorundadırlar. Bu elim olay, hem evliliklerini hem de Kate'in kırılgan ruh halini olumsuz yönde etkilemiştir çünkü Kate kabusların ve geçmişinden gelen şeytani ruhların pençesindedir. Yaşamlarını olağan hale sokmaya çalışan çift bir çocuk daha evlat edinmeye karar verir. Gerek John gerek Kate yöredeki bir yetimhanede Esther adındaki "küçük bir kıza" adeta çekildiklerini hissederler. Ama Esther'in büyük sırları vardır. Ailesinin güvenliğinden endişe eden Kate, John'a ve diğerlerine Esther'ın sevimli maskesinin ardındaki yüzünü göstermeye çalışır. Ama uyarılarına kulak asılmaz ve belki de herkes için çok geç olana dek bu durum devam eder.


Full HD Film izleme keyfini ayağınıza getirdik. Online sinema, film izle platformumuzda en yeni filmleri en yüksek kalitede izleme ayrıcalığını yaşayın.

Tags:

Evdeki Düşman Türkçe Dublaj, Evdeki Düşman izle altyazılı, Evdeki Düşman ne zaman çıkacak, Evdeki Düşman Online, Evdeki Düşman Filmini Türkçe Dublaj, Evdeki Düşman Türkçe Dublaj İzle full hd tek parça, Evdeki Düşman izle, Evdeki Düşman cinemaximum,

rich_text    
Drag to rearrange sections
Rich Text Content
rich_text    

Page Comments