Kingsman: Gizli Servis film izle full 2015 Türkçe subtitle ücretsiz çevrimiçi

Drag to rearrange sections
Rich Text Content

Kingsman: Gizli Servis film izle (2015) Kingsman: Gizli Servis ücretsiz çevrimiçi subtitle türkiye HD kalitede kayıt olmadan


Film Kingsman: Gizli Servis Nasıl İzlenir ?

Kingsman: Gizli Servis


Türkiye'de online film Kingsman: Gizli Servis izleyebileceğiniz ücretli ve ücretsiz 

Günümüzde televizyon yerini Netflix, free4k gibi platformlara, müzik çalarlar yerini Spotify, fizy gibi streaming servislerine bırakırken biz de sizler için online olarak film Kingsman: Gizli Servis izleyebileceğiniz ücretli-ücretsiz platformları inceledik.

Teknolojinin günden güne gelişiyor olması birçok alışkanlığın değişmesine de neden oluyor. Değişen alışkanlıkları en çok hissettiğimiz alan ise Kingsman: Gizli Servis izleme  olarak karşımıza çıkıyor. Yıllar önce, özellikle sosyal medya hayatımıza girmeden önce toplu taşımada müzik dinlemek için yanımızda birçok kaset ya da CD taşımamız gerekiyordu. Merak ettiğimiz bir filmi izlemek için sinema biletimizi almamız ya da sinema salonlarının uğramadığı yerlerde yaşıyorsak filmin televizyonda yayınlanacağı zamanları beklememiz gerekiyordu. Online film izlemenin olmadığı zamanlardı.

Akabinde evlerdeki bilgisayarlarla birlikte hemen hemen eş oranda internetin bağlı olduğu ev sayısı da arttı. Legal ya da illegal birçok yolu kullanarak film, müzik indirebilme olanakları da bununla birlikte kapımızı çaldı. Discman'ler yerini MP3 çalarlara, televizyonda izlediğimiz Türkçe dublajlı filmler ise yerini medya oynatıcılara bıraktı. Ancak tabii ki teknoloji bununla yetinmiyor ve her geçen gün daha farklı bir yenilik karşımıza çıkıyor. Son dönemin trendi ve geleceğin yayıncılığı olan "dijital platformlar" da bundan nasibini alan ve birçok kesimin izleme alışkanlıklarını değiştiren kavramlar diyebiliriz.

Günümüzde televizyon yerini Netflix, free4k gibi platformlara, müzik çalarlar yerini Spotify, fizy gibi streaming servislerine bırakırken biz de sizler için online olarak film Kingsman: Gizli Servis  izleyebileceğiniz ücretli-ücretsiz platformları inceledik. 11 farklı platformu aşağıda detaylı bir şekilde görebilirsiniz.


Aşağıdaki bir inceleme, Yayın Promosyonu, filmden bir sanatçı Kingsman: Gizli Servis :

 

Kingsman: Gizli Servis filmi nedir ve konusu nedir?
Kingsman: Gizli Servis (İngilizce özgün adıyla Kingsman: The Secret Service), yönetmenliğini Matthew Vaughn'un üstlendiği, Dave Gibbons ve Mark Millar'ın The Secret Service adlı çizgi romanından uyarlanan casusluk, aksiyon ve komedi türlerindeki 2014 yapımı Amerikan-Britanya filmi. Başlıca rollerinde Colin Firth, Samuel L. Jackson, Mark Strong, Taron Egerton ve Michael Caine'in rol aldığı film, potansiyel bir gizli ajan olan Gary "Eggsy" Unwin'in eğitim sürecini ve bu süreçte yaşananları konu almaktadır.

İlk gösterimi 13 Aralık 2014'te, Butt-Numb-A-Thon sırasında yapılan film;[2] Birleşik Krallık'ta 29 Ocak, Amerika Birleşik Devletleri'nde ise 13 Şubat 2015 tarihinde gösterime girdi. $81 milyona mal olan film, dünya çapında $406 milyonun üstünde gelir elde etti ve Vaughn'un o döneme kadarki en çok hasılat yapan filmi oldu.

13 Mart 2015 Sinemada / 2s 9dk / Aksiyon, Casusluk
Yönetmen Matthew Vaughn
Senarist Matthew Vaughn, Jane Goldman
Oyuncular: Taron Egerton, Colin Firth, Samuel L. Jackson
Orijinal adı Kingsman: The Secret Service

Gary “Eggsy” Price, çok küçük yaşta babasını bir askeri görevde yitirir. Bu gizli görev neticesinde ailesine bir madalya takdim edilir ve aileye bir kereye mahsus olmak üzere yardım istemeleri için bir telefon numarası verilir. Aradan 17 yıl geçer, işsiz Eggsy annesinin evinde yaşamaktadır. Bir gün trafikte kargaşaya neden olur ve tutuklanınca karakoldan kurtulmak için madalyayı kullanır. Onu bu olaydan kurtaran ajan Harry Hart ise hayatını Eggsy’nin babasına borçludur. Şimdi Harry, bu sıradan gibi görünen gence, gizli bir bağımsız istihbarat servisi ajanı olmanın yollarını öğretecektir. Eggsy’yi bu yeni hayatında ciddi bir sınav beklemektedir… Yönetmenliğini Matthew Vaughn'un yaptığı filmin senaryosunu Jane Goldman kaleme alıyor. Mark Millar'ın çizgi romanından uyarlanan filmin başrollerini Colin Firth ve Taron Egerton paylaşırken, kadroda onlara Samuel L. Jackson, Michael Caine, Mark Strong gibi yıldız isimler eşlik ediyor.


Kingsman: Gizli Servis Film Izle
Kingsman: Gizli Servis ücretsiz çevrimiçi
Kingsman: Gizli Servis Türkçe Dublaj izle
Kingsman: Gizli Servis kayıt olmadan
Kingsman: Gizli Servis subtitle türkiye
Kingsman: Gizli Servis HD kalitede

rich_text    
Drag to rearrange sections
Rich Text Content
rich_text    

Page Comments