[HD1080p] Mavi En Sıcak Renktir (2013) izle film Türkçe Dublaj

Drag to rearrange sections
Rich Text Content

Mavi En Sıcak Renktir Tüm Filmi Ücretsiz İzle, Mavi En Sıcak Renktir türkçe dublaj izle, Mavi En Sıcak Renktir altyazılı izle, Mavi En Sıcak Renktir Ücretsiz indirin


En yeni filmleri full HD kalitesinde izleme imkanı sunuyoruz. Yabancı Filmler HD filmleri online olarak 1080p kalitesinde izleyin. Festivalin en seçkin yapımlarını ve filmlerini Türkçe altyazılı ve orijinal dilinde izlemek için free9k.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

Mavi En Sıcak Renktir

Mavi En Sıcak Renktir  2013

MKV — FLV — HD — 9K ULTRA HD

MKV — FLV — HD — 9K ULTRA HD

============================================================

8 Kasım 2013 Sinemada / 2s 57dk / Dram, Romantik
Yönetmen Abdellatif Kechiche
Senarist Abdellatif Kechiche, Ghalya Lacroix
Oyuncular: Léa Seydoux, Adèle Exarchopoulos, Salim Kechiouche
Orijinal adı La Vie d'Adèle - Chapitres 1 et 2

============================================================

Özet ve Detaylar Aile Arasında

15 yaşındaki Adele'in emin olduğu iki şey vardır; o bir kızdır ve kızlar erkeklerle çıkar. Bir gün büyük meydanda Emma'nın mavi saçlarını farkediverir ve işte o an hayatının değişeceğini anlar. Kendi ergenlik sorularıyla yapayalnız, bakışlarını kendine ve başkalarının bakışlarını kendine çevirir. Emma'yla yaşadığı aşkı bir kadın olarak, bir yetişkin olarak yaşamaktadır. Fakat Adele ne kendisiyle ne ailesiyle ne de bu absürd dünyayla barış yapmayı becerememektedir. Abdellatif Kechiche tarafından yönetilen filmin başrollerini Léa Seydoux, Adèle Exarchopoulos ve Catherine Salée paylaşıyor.


Full HD Film izleme keyfini ayağınıza getirdik. Online sinema, film izle platformumuzda en yeni filmleri en yüksek kalitede izleme ayrıcalığını yaşayın.

Tags:

Mavi En Sıcak Renktir Türkçe Dublaj, Mavi En Sıcak Renktir izle altyazılı, Mavi En Sıcak Renktir ne zaman çıkacak, Mavi En Sıcak Renktir Online, Mavi En Sıcak Renktir Filmini Türkçe Dublaj, Mavi En Sıcak Renktir Türkçe Dublaj İzle full hd tek parça, Mavi En Sıcak Renktir izle, Mavi En Sıcak Renktir cinemaximum,

rich_text    
Drag to rearrange sections
Rich Text Content
rich_text    

Page Comments