[HD1080p] The Suicide Squad: İntihar Timi (2021) izle film Türkçe Dublaj

Drag to rearrange sections
Rich Text Content

The Suicide Squad: İntihar Timi Tüm Filmi Ücretsiz İzle, The Suicide Squad: İntihar Timi türkçe dublaj izle, The Suicide Squad: İntihar Timi altyazılı izle, The Suicide Squad: İntihar Timi Ücretsiz indirin


En yeni filmleri full HD kalitesinde izleme imkanı sunuyoruz. Yabancı Filmler HD filmleri online olarak 1080p kalitesinde izleyin. Festivalin en seçkin yapımlarını ve filmlerini Türkçe altyazılı ve orijinal dilinde izlemek için free9k.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

The Suicide Squad: İntihar Timi: Idris Elba, John Cena, Margot Robbie, Joel Kinnaman, Peter Capaldi

The Suicide Squad: İntihar Timi  2021

MKV — FLV — HD — 9K ULTRA HD

MKV — FLV — HD — 9K ULTRA HD

============================================================

30 Temmuz 2021 Sinemada / 2s 12dk / Macera, Aksiyon, Fantastik
Yönetmen James Gunn
Senarist James Gunn, John Ostrander
Oyuncular: Margot Robbie, Idris Elba, John Cena
Orijinal adı The Suicide Squad

============================================================

Özet ve Detaylar Aile Arasında

The Suicide Squad: İntihar Timi, hapishaneden çıkabilmek için çabalayan kötü kahramanlara odaklanıyor. Belle Reve, ABD'deki en yüksek ölüm oranına sahip olan hapishanedir. Süper Kötülerin tutulduğu bu yerden kurtulmak için her şey göze alınır. Bloodsport, Peacemaker, Captain Boomerang, Ratcatcher 2, Savant, King Shark, Blackguard, Javelin ve herkesin favori psikopatı Harley Quinn yap ya da öl görevini yerine getirebilmek için bir mahkumlar timi oluşturur. Ekip silahlandırılarak düşmanlarla dolu Corto Maltese adasına bırakılacaktır. Militan düşmanlar ve gerillarla dolu ormanda adım adım ilerleyen ekibe sadece Albay Rick Flag liderlik eder. Her hareketlerini izleyen Amanda Waller'ın teknoloji harikası cihazları ile zorlu bir maceranın içinde olan ekip, herhangi yanlış bir hareketlerinde öldürelecektir.


Full HD Film izleme keyfini ayağınıza getirdik. Online sinema, film izle platformumuzda en yeni filmleri en yüksek kalitede izleme ayrıcalığını yaşayın.

Tags:

The Suicide Squad: İntihar Timi Türkçe Dublaj, The Suicide Squad: İntihar Timi izle altyazılı, The Suicide Squad: İntihar Timi ne zaman çıkacak, The Suicide Squad: İntihar Timi Online, The Suicide Squad: İntihar Timi Filmini Türkçe Dublaj, The Suicide Squad: İntihar Timi Türkçe Dublaj İzle full hd tek parça, The Suicide Squad: İntihar Timi izle, The Suicide Squad: İntihar Timi cinemaximum,

rich_text    
Drag to rearrange sections
Rich Text Content
rich_text    

Page Comments