[HD1080p] Av Mevsimi (2010) izle film Türkçe Dublaj

Drag to rearrange sections
Rich Text Content

Av Mevsimi Tüm Filmi Ücretsiz İzle, Av Mevsimi türkçe dublaj izle, Av Mevsimi altyazılı izle, Av Mevsimi Ücretsiz indirin


En yeni filmleri full HD kalitesinde izleme imkanı sunuyoruz. Yabancı Filmler HD filmleri online olarak 1080p kalitesinde izleyin. Festivalin en seçkin yapımlarını ve filmlerini Türkçe altyazılı ve orijinal dilinde izlemek için free9k.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

Av Mevsimi

Av Mevsimi  2010

MKV — FLV — HD — 9K ULTRA HD

MKV — FLV — HD — 9K ULTRA HD

============================================================

3 Aralık 2010 Sinemada / 2s 23dk / Gerilim
Yönetmen Yavuz Turgul
Senarist Yavuz Turgul
Oyuncular: Şener Şen, Cem Yılmaz, Çetin Tekindor

============================================================

Özet ve Detaylar Aile Arasında

İşinin ehli bir polis olan Ferman (Şener Şen), yıllanmış tecrübesi, dikkate şayan sezgileri ve konularının uzmanı takipçiliğiyle tüm teşkilatta küçük çapta bir efsanedir. Kendi aralarında Ferman'dan “Avcı” diye bahsederler. Teşkilatın bir diğer figürü ise yalnızca bakışlarıyla bile lakabının hakkını veren “Deli” İdris (Cem Yılmaz) olarak dikkat çekmektedir. Bu çılgın ikili, cinayet masasında görevli, baba-oğul kadar yakın iki polistir. Antropoloji mezunu, sessiz sakin Hasan (Okan Yalabık) ise bu ikiliye yeni katılmış bir “Çömez” olarak aralarında dolaşır. Öldürülen genç bir kız, onları uyuşturucu taciri Asit’le, Türkiye’nin en varlıklı adamlarından Battal Çolakzade’yle (Çetin Tekindor), kızın ağabeyleri Abbas, Vakkas ve daha birçok farklı adamlarla karşı karşıya bırakacaktır. Hayatını karısına adayan, onun illet hastalığıyla boğuşan Ferman, boşandığı eşi Asiye’ye (Melisa Sözen) delicesine bağlı İdris, yeni mezun ve bu dünyada turist gibi dolaşan çömez Hasan... Çözmeye çalıştıkları cinayet, bu üç polisin hayatını bir daha asla eski haline dönüştüremeyecektir.


Full HD Film izleme keyfini ayağınıza getirdik. Online sinema, film izle platformumuzda en yeni filmleri en yüksek kalitede izleme ayrıcalığını yaşayın.

Tags:

Av Mevsimi Türkçe Dublaj, Av Mevsimi izle altyazılı, Av Mevsimi ne zaman çıkacak, Av Mevsimi Online, Av Mevsimi Filmini Türkçe Dublaj, Av Mevsimi Türkçe Dublaj İzle full hd tek parça, Av Mevsimi izle, Av Mevsimi cinemaximum,

rich_text    
Drag to rearrange sections
Rich Text Content
rich_text    

Page Comments