[HD1080p] İlk Aşk (2006) izle film Türkçe Dublaj

Drag to rearrange sections
Rich Text Content

İlk Aşk Tüm Filmi Ücretsiz İzle, İlk Aşk türkçe dublaj izle, İlk Aşk altyazılı izle, İlk Aşk Ücretsiz indirin


En yeni filmleri full HD kalitesinde izleme imkanı sunuyoruz. Yabancı Filmler HD filmleri online olarak 1080p kalitesinde izleyin. Festivalin en seçkin yapımlarını ve filmlerini Türkçe altyazılı ve orijinal dilinde izlemek için free9k.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

İlk Aşk

İlk Aşk  2006

MKV — FLV — HD — 9K ULTRA HD

MKV — FLV — HD — 9K ULTRA HD

============================================================

17 Kasım 2006 Sinemada / 2s 0dk / Dram
Yönetmen Nihat Durak
Oyuncular: Şenay Gürler, Çetin Tekindor, Halit Ergenç

============================================================

Özet ve Detaylar Aile Arasında

Arifoğulları ailesi artık mütevazı bir hayat sürmektedir. Şaşaalı günler artık geçmişin tozlu sahifelerindedir. Bir Ege kasabasındaki sıradan günlerinde, ailenin reisi Arif Arifoğlu, çok yaşlanmış ve bütün işlerden elini eteğini çekmiş bir vaziyettedir. Eski usullerle işletilen zeytinyağı fabrikası ise bakımsızlıktan neredeyse çalışmaz hale gelmiştir. Ailenin bütün diğer üyeleri de, kendi yaşamlarıyla ilgili sorunların derdine düşmüş, bir dağılmışlık içindedir. Büyük dede Arif Arifoğlu’nun aniden gerçekleşen ölümüyle, kırk yıl önce Kore Savaşı’na giden ve orada esir düşüp öldüğü sanılan ortanca oğul Asaf’ın geri dönmesi, yıllarca saklanmış çok büyük bir sırrın da gün yüzüne çıkmasına neden olur. Bu durum, aile içinde büyük bir şaşkınlık yaratır.


Full HD Film izleme keyfini ayağınıza getirdik. Online sinema, film izle platformumuzda en yeni filmleri en yüksek kalitede izleme ayrıcalığını yaşayın.

Tags:

İlk Aşk Türkçe Dublaj, İlk Aşk izle altyazılı, İlk Aşk ne zaman çıkacak, İlk Aşk Online, İlk Aşk Filmini Türkçe Dublaj, İlk Aşk Türkçe Dublaj İzle full hd tek parça, İlk Aşk izle, İlk Aşk cinemaximum,

rich_text    
Drag to rearrange sections
Rich Text Content
rich_text    

Page Comments