[HD1080p] Gölgelerin İçinde (2021) izle film Türkçe Dublaj

Drag to rearrange sections
Rich Text Content

Gölgelerin İçinde Tüm Filmi Ücretsiz İzle, Gölgelerin İçinde türkçe dublaj izle, Gölgelerin İçinde altyazılı izle, Gölgelerin İçinde Ücretsiz indirin


En yeni filmleri full HD kalitesinde izleme imkanı sunuyoruz. Yabancı Filmler HD filmleri online olarak 1080p kalitesinde izleyin. Festivalin en seçkin yapımlarını ve filmlerini Türkçe altyazılı ve orijinal dilinde izlemek için free9k.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

Gölgelerin İçinde

Gölgelerin İçinde  2021

MKV — FLV — HD — 9K ULTRA HD

MKV — FLV — HD — 9K ULTRA HD

============================================================

24 Eylül 2021 Sinemada / 1s 34dk / Bilimkurgu
Yönetmen Erdem Tepegöz
Senarist Erdem Tepegöz
Oyuncular: Numan Acar, Vedat Erincin, Ahmet Melih Yılmaz

============================================================

Özet ve Detaylar Aile Arasında

Dünya çapında 23 ödül alan “Zerre” filminin senaristi ve yönetmeni Erdem Tepegöz'ün yazıp yönettiği bilim kurgu türündeki “Gölgeler İçinde", ilkel bir teknolojiyle yönetilen bir fabrikada çalışan bir işçinin yaşamına odaklanıyor. İşçinin hayatı, sistemi sorgulamasıyla değişmeye başlar.


Full HD Film izleme keyfini ayağınıza getirdik. Online sinema, film izle platformumuzda en yeni filmleri en yüksek kalitede izleme ayrıcalığını yaşayın.

Tags:

Gölgelerin İçinde Türkçe Dublaj, Gölgelerin İçinde izle altyazılı, Gölgelerin İçinde ne zaman çıkacak, Gölgelerin İçinde Online, Gölgelerin İçinde Filmini Türkçe Dublaj, Gölgelerin İçinde Türkçe Dublaj İzle full hd tek parça, Gölgelerin İçinde izle, Gölgelerin İçinde cinemaximum,

rich_text    
Drag to rearrange sections
Rich Text Content
rich_text    

Page Comments