[HD1080p] Bir Nefes Daha (2021) izle film Türkçe Dublaj

Drag to rearrange sections
Rich Text Content

Bir Nefes Daha Tüm Filmi Ücretsiz İzle, Bir Nefes Daha türkçe dublaj izle, Bir Nefes Daha altyazılı izle, Bir Nefes Daha Ücretsiz indirin


En yeni filmleri full HD kalitesinde izleme imkanı sunuyoruz. Yabancı Filmler HD filmleri online olarak 1080p kalitesinde izleyin. Festivalin en seçkin yapımlarını ve filmlerini Türkçe altyazılı ve orijinal dilinde izlemek için free9k.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir Nefes Daha


Bir Nefes Daha  2021

MKV — FLV — HD — 9K ULTRA HD

MKV — FLV — HD — 9K ULTRA HD

============================================================

24 Eylül 2021 Sinemada / Dram
Yönetmen Nisan Dağ
Senarist Nisan Dağ
Oyuncular: Oktay Çubuk, Hayal Köseoğlu, Eren Çiğdem

============================================================

Özet ve Detaylar Aile Arasında

Fehmi, İstanbul’un çetin mahallelerinden biri olan Karaçınar’da yaşayan bir gençtir. Rap müzik tutkunu olan Fehmi’nin hayallerini de müzik süsler. Ancak bonzai bağımlılığı, onun hayaline ulaşmasına engel olur. Bağımlılığından kurtulmak için savaşan Fehmi, bu sırada kendisinden farklı bir yaşam süren, eski bir DJ olan Devrin’e aşık olur.


Full HD Film izleme keyfini ayağınıza getirdik. Online sinema, film izle platformumuzda en yeni filmleri en yüksek kalitede izleme ayrıcalığını yaşayın.

Tags:

Bir Nefes Daha Türkçe Dublaj, Bir Nefes Daha izle altyazılı, Bir Nefes Daha ne zaman çıkacak, Bir Nefes Daha Online, Bir Nefes Daha Filmini Türkçe Dublaj, Bir Nefes Daha Türkçe Dublaj İzle full hd tek parça, Bir Nefes Daha izle, Bir Nefes Daha cinemaximum,

rich_text    
Drag to rearrange sections
Rich Text Content
rich_text    

Page Comments