[HD1080p] Âkif (2021) izle film Türkçe Dublaj

Drag to rearrange sections
Rich Text Content

Âkif Tüm Filmi Ücretsiz İzle, Âkif türkçe dublaj izle, Âkif altyazılı izle, Âkif Ücretsiz indirin


En yeni filmleri full HD kalitesinde izleme imkanı sunuyoruz. Yabancı Filmler HD filmleri online olarak 1080p kalitesinde izleyin. Festivalin en seçkin yapımlarını ve filmlerini Türkçe altyazılı ve orijinal dilinde izlemek için free9k.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

Âkif  2021

MKV — FLV — HD — 9K ULTRA HD

MKV — FLV — HD — 9K ULTRA HD

============================================================

24 Eylül 2021 Sinemada / 1s 51dk / Biyografik
Yönetmen Sadullah Şentürk
Senarist Hakan Haksun
Oyuncular: Yavuz Bingöl, Kıvanç Aktan, Murat Han

============================================================

Özet ve Detaylar Aile Arasında

İstanbul işgal altındadır ve insanlar yıllardır savaşın devam etmesiyle direnme ve savaşma gücünü kaybetmektedir. Ankara merkezli bir direniş başlatan Mustafa Kemal kurtuluş için halkı bir araya getirir. Bu sırada işgal devletleri, Anadolu halkını Ankara yönetimine karşı kışkırtmak için İslam üzerinden propaganda yapar. Savaşta işlerini şansa bırakmak istemeyen işgal devletleri, Mustafa Kemal’i öldürme kararı alır ve bunun için Hintli Müslüman Mustafa Sagir görevlendirilir. Mustafa Kemal, işgal devletlerinin propagandasını engellemek ve halkın kurtuluş mücadelesine katılmasını artırmak için Mehmet Akif’i Ankara’ya çağırır. 13 yaşındaki oğluyla birlikte yola çıkan Mehmet Akif, Ankara’ya doğru ilerlerken başına birçok olay gelir. Yaşadıklarından, şahit olduklarında derinden etkilene Mehmet Akif bu süreçte İstiklal Marşı’nı yazmaya çalışır.


Full HD Film izleme keyfini ayağınıza getirdik. Online sinema, film izle platformumuzda en yeni filmleri en yüksek kalitede izleme ayrıcalığını yaşayın.

Tags:

Âkif Türkçe Dublaj, Âkif izle altyazılı, Âkif ne zaman çıkacak, Âkif Online, Âkif Filmini Türkçe Dublaj, Âkif Türkçe Dublaj İzle full hd tek parça, Âkif izle, Âkif cinemaximum,

rich_text    
Drag to rearrange sections
Rich Text Content
rich_text    

Page Comments