[HD1080p] Sadan Hanım (2021) izle film Türkçe Dublaj

Drag to rearrange sections
Rich Text Content

Sadan Hanım Tüm Filmi Ücretsiz İzle, Sadan Hanım türkçe dublaj izle, Sadan Hanım altyazılı izle, Sadan Hanım Ücretsiz indirin


En yeni filmleri full HD kalitesinde izleme imkanı sunuyoruz. Yabancı Filmler HD filmleri online olarak 1080p kalitesinde izleyin. Festivalin en seçkin yapımlarını ve filmlerini Türkçe altyazılı ve orijinal dilinde izlemek için free9k.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

Sadan Hanım

Sadan Hanım  2021

MKV — FLV — HD — 9K ULTRA HD

MKV — FLV — HD — 9K ULTRA HD

============================================================

21 Eylül 2021 Sinemada / Dram, Belgesel
Yönetmen Göksel Gülensoy
Senarist Kutsi Akıllı
Oyuncular: Canan Ergüder, Kenan Ece, Serap Aksoy

============================================================

Özet ve Detaylar Aile Arasında

Sadan Hanım, alzheimer teşhisi konan bir kadının yaşamına odaklanıyor. Moda'da tek başına yaşayan, yaşlı bir kadın olan Sadan Hanım'a aile doktorları Alzheimer teşhisi koyar. Sadan Hanım'ın kızı annesinin durumunu öğrendikten sonra, eşi ile birlikte annesinin yanına taşınır. Sadan Hanım'ın kızının yönetmen olan eşi, kayınvalidesinin günden güne nasıl eridiğini kayıt altına alır.


Full HD Film izleme keyfini ayağınıza getirdik. Online sinema, film izle platformumuzda en yeni filmleri en yüksek kalitede izleme ayrıcalığını yaşayın.

Tags:

Sadan Hanım Türkçe Dublaj, Sadan Hanım izle altyazılı, Sadan Hanım ne zaman çıkacak, Sadan Hanım Online, Sadan Hanım Filmini Türkçe Dublaj, Sadan Hanım Türkçe Dublaj İzle full hd tek parça, Sadan Hanım izle, Sadan Hanım cinemaximum,

rich_text    
Drag to rearrange sections
Rich Text Content
rich_text    

Page Comments