[HD1080p] Tutku Oyunları (2007) izle film Türkçe Dublaj

Drag to rearrange sections
Rich Text Content

Tutku Oyunları Tüm Filmi Ücretsiz İzle, Tutku Oyunları türkçe dublaj izle, Tutku Oyunları altyazılı izle, Tutku Oyunları Ücretsiz indirin


En yeni filmleri full HD kalitesinde izleme imkanı sunuyoruz. Yabancı Filmler HD filmleri online olarak 1080p kalitesinde izleyin. Festivalin en seçkin yapımlarını ve filmlerini Türkçe altyazılı ve orijinal dilinde izlemek için free9k.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

Tutku Oyunları: Patrick Wilson, Kate Winslet, Todd Field

Tutku Oyunları  2007

MKV — FLV — HD — 9K ULTRA HD

MKV — FLV — HD — 9K ULTRA HD

============================================================

12 Ocak 2007 Sinemada / 2s 20dk / Dram, Romantik
Yönetmen Todd Field
Senarist Todd Field, Tom Perrotta
Oyuncular: Kate Winslet, Patrick Wilson, Jennifer Connelly
Orijinal adı Little Children

============================================================

Özet ve Detaylar Aile Arasında

Amerika’nın banliyösünde “Madam Bovary” nin yankıları. Sarah, bir reklam müdürü ile yaptığı sevgisiz bir evliliğin içinde savrulurken kızı ile parkta, havuzda uzun saatler geçirerek daha fazlasını elde etmek istemektedir. Brad, bir belgesel yapımcısı ile evli olan olgunlaşmamış bir ev erkeğidir. Ronnie, hapisten henüz çıkmıştır ve yaşlı annesi May ile birlikte yaşamaktadır. Larry emekli bir polistir ve Ronnie’nin kaçmasına engel olmuştur. Sarah ve Brad kesişirler. Ronnie ile Larry’nin şeytanları vardır. Brad’in bar için çalışması gerekir ve Larry işini kaybeder. Ronnie’nin annesi de oğlunun bir kız arkadaşa ihtiyacı olduğunu düşünmektedir. Sarah, daha fazla bu mutsuz hayatın içinde sıkışık yaşamak istememektedir. Film boyunca tüm bu karmaşık hikayelerin, her birini nereye götüreceği merak konusu olur.


Full HD Film izleme keyfini ayağınıza getirdik. Online sinema, film izle platformumuzda en yeni filmleri en yüksek kalitede izleme ayrıcalığını yaşayın.

Tags:

Tutku Oyunları Türkçe Dublaj, Tutku Oyunları izle altyazılı, Tutku Oyunları ne zaman çıkacak, Tutku Oyunları Online, Tutku Oyunları Filmini Türkçe Dublaj, Tutku Oyunları Türkçe Dublaj İzle full hd tek parça, Tutku Oyunları izle, Tutku Oyunları cinemaximum,

rich_text    
Drag to rearrange sections
Rich Text Content
rich_text    

Page Comments