[HD1080p] Cruella (2021) izle film Türkçe Dublaj

Drag to rearrange sections
Rich Text Content

Cruella Tüm Filmi Ücretsiz İzle, Cruella türkçe dublaj izle, Cruella altyazılı izle, Cruella Ücretsiz indirin


En yeni filmleri full HD kalitesinde izleme imkanı sunuyoruz. Yabancı Filmler HD filmleri online olarak 1080p kalitesinde izleyin. Festivalin en seçkin yapımlarını ve filmlerini Türkçe altyazılı ve orijinal dilinde izlemek için free9k.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

Cruella: Emma Stone

Cruella  2021

MKV — FLV — HD — 9K ULTRA HD

MKV — FLV — HD — 9K ULTRA HD

============================================================

2 Temmuz 2021 Sinemada / 2s 14dk / Komedi, Dram, Aile
Yönetmen Craig Gillespie
Senarist Tony McNamara, Dana Fox
Oyuncular: Emma Stone, Emma Thompson, Joel Fry

============================================================

Özet ve Detaylar Aile Arasında

Cruella, yaptığı tasarımlarla adını duyurmaya çalışan, yetenekli bir kız ve genç bir dolandırıcı olan Estella'nın hikayesini konu ediyor. Zeki ve yaratıcı bir kız olan Estella'nın hayatı, onun haylazlık hevesini takdir eden iki hırsızla arkadaş olmasıyla bambaşka bir hal alır. Genç kız, arkadaşlarıyla birlikte kendisine Londra'nın sokaklarında bir hayat kurar. Moda konusunda oldukça yetenekli olan Estella, bir moda efsanesi olan korkutucu Barones von Hellman'ın dikkatini çekmeyi başarır. Ancak ikisinin kurduğu ilişki, Estella'nın kötü tarafını kabullenip Cruella’ya dönüşmesine neden olur.


Full HD Film izleme keyfini ayağınıza getirdik. Online sinema, film izle platformumuzda en yeni filmleri en yüksek kalitede izleme ayrıcalığını yaşayın.

Tags:

Cruella Türkçe Dublaj, Cruella izle altyazılı, Cruella ne zaman çıkacak, Cruella Online, Cruella Filmini Türkçe Dublaj, Cruella Türkçe Dublaj İzle full hd tek parça, Cruella izle, Cruella cinemaximum,

rich_text    
Drag to rearrange sections
Rich Text Content
rich_text    

Page Comments