[HD1080p] Zindan Adası (2010) izle film Türkçe Dublaj

Drag to rearrange sections
Rich Text Content

Zindan Adası Tüm Filmi Ücretsiz İzle, Zindan Adası türkçe dublaj izle, Zindan Adası altyazılı izle, Zindan Adası Ücretsiz indirin


En yeni filmleri full HD kalitesinde izleme imkanı sunuyoruz. Yabancı Filmler HD filmleri online olarak 1080p kalitesinde izleyin. Festivalin en seçkin yapımlarını ve filmlerini Türkçe altyazılı ve orijinal dilinde izlemek için free9k.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

Zindan Adası: Michelle Williams, Leonardo DiCaprio

Zindan Adası  2010

MKV — FLV — HD — 9K ULTRA HD

MKV — FLV — HD — 9K ULTRA HD

============================================================

12 Mart 2010 Sinemada / 2s 17dk / Gerilim
Yönetmen Martin Scorsese
Senarist Laeta Kalogridis, Dennis Lehane
Oyuncular: Leonardo DiCaprio, Mark Ruffalo, Ben Kingsley
Orijinal adı Shutter Island

============================================================

Özet ve Detaylar Aile Arasında

Zindan Adası, Martin Scorsese'nin bir çok filmi gibi yine bir başyapıt statüsünde. Filmde, Teddy Daniels ve Chuck Aule isimli iki polis memurunun, Rachel Solando adlı bir akıl hastasının ortadan kaybolması üzerine tehlikeli akıl hastalarının tedavi gördüğü Shutter Adası isimli bölgede konuşlanan Ashecliffe Hastanesi'ne soruşturma yapmak için gitmesi ve sonradan gelişen esrarengiz olaylar aktarılıyor. Burada karşılaştıkları isyan tablosu ve çığrından çıkan işler bu davayı gittikçe zora sokacak, zamanla rüya ve gerçek arasındaki sınırlar zorlanacaktır. Usta yönetmen Martin Scorsese tarafından Dennis Lehane'nin ünlü romanından sinemaya uyarlanan filmin başrolünde yönetmenin gözde oyuncularından Leonardo Di Caprio bulunuyor.


Full HD Film izleme keyfini ayağınıza getirdik. Online sinema, film izle platformumuzda en yeni filmleri en yüksek kalitede izleme ayrıcalığını yaşayın.

Tags:

Zindan Adası Türkçe Dublaj, Zindan Adası izle altyazılı, Zindan Adası ne zaman çıkacak, Zindan Adası Online, Zindan Adası Filmini Türkçe Dublaj, Zindan Adası Türkçe Dublaj İzle full hd tek parça, Zindan Adası izle, Zindan Adası cinemaximum,

rich_text    
Drag to rearrange sections
Rich Text Content
rich_text    

Page Comments