[HD1080p] Düşler, Tutkular & Suçlar (2004) izle film Türkçe Dublaj

Drag to rearrange sections
Rich Text Content

Düşler, Tutkular & Suçlar Tüm Filmi Ücretsiz İzle, Düşler, Tutkular & Suçlar türkçe dublaj izle, Düşler, Tutkular & Suçlar altyazılı izle, Düşler, Tutkular & Suçlar Ücretsiz indirin


En yeni filmleri full HD kalitesinde izleme imkanı sunuyoruz. Yabancı Filmler HD filmleri online olarak 1080p kalitesinde izleyin. Festivalin en seçkin yapımlarını ve filmlerini Türkçe altyazılı ve orijinal dilinde izlemek için free9k.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

Düşler, Tutkular & Suçlar: Louis Garrel, Michael Pitt, Bernardo Bertolucci

Düşler, Tutkular & Suçlar  2004

MKV — FLV — HD — 9K ULTRA HD

MKV — FLV — HD — 9K ULTRA HD

============================================================

26 Mart 2004 Sinemada / 1s 56dk / Dram, Erotik
Yönetmen Bernardo Bertolucci
Senarist Gilbert Adair, Gilbert Adair
Oyuncular: Michael Pitt, Eva Green, Louis Garrel
Orijinal adı The Dreamers

============================================================

Özet ve Detaylar Aile Arasında

Fransa'da alevlenip tüm dünyayı etkisi altına alan '68 olayları sırasında, Fransa'dayız... '68 kuşağı ruhuna sıkı sıkıya bağlı olan Isabelle ve kardeşi Theo, ailelerinin tatile çıkması nedeniyle Paris'te yalnız kalmış, bu sırada da Amerikalı bir öğrenciyle tanışıp arkadaş olmuş, onu evlerine davet etmişlerdir. Matthew'ı Isabelle ve Theo ile buluşturan şey ise büyük ölçüde sinema olmuştur. Dışarıda, sokaklarda devrim sesini yükseltirken üçlü arasındaki tutku ve cinsellik alevlenmektedir.

Full HD Film izleme keyfini ayağınıza getirdik. Online sinema, film izle platformumuzda en yeni filmleri en yüksek kalitede izleme ayrıcalığını yaşayın.

Tags:

Düşler, Tutkular & Suçlar Türkçe Dublaj, Düşler, Tutkular & Suçlar izle altyazılı, Düşler, Tutkular & Suçlar ne zaman çıkacak, Düşler, Tutkular & Suçlar Online, Düşler, Tutkular & Suçlar Filmini Türkçe Dublaj, Düşler, Tutkular & Suçlar Türkçe Dublaj İzle full hd tek parça, Düşler, Tutkular & Suçlar izle, Düşler, Tutkular & Suçlar cinemaximum,

rich_text    
Drag to rearrange sections
Rich Text Content
rich_text    

Page Comments