[HD1080p] Fındıkkıran ve Dört Diyar (2018) izle film Türkçe Dublaj

Drag to rearrange sections
Rich Text Content

Fındıkkıran ve Dört Diyar Tüm Filmi Ücretsiz İzle, Fındıkkıran ve Dört Diyar türkçe dublaj izle, Fındıkkıran ve Dört Diyar altyazılı izle, Fındıkkıran ve Dört Diyar Ücretsiz indirin


En yeni filmleri full HD kalitesinde izleme imkanı sunuyoruz. Yabancı Filmler HD filmleri online olarak 1080p kalitesinde izleyin. Festivalin en seçkin yapımlarını ve filmlerini Türkçe altyazılı ve orijinal dilinde izlemek için free9k.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

Fındıkkıran ve Dört Diyar: Mackenzie Foy

Fındıkkıran ve Dört Diyar  2018

MKV — FLV — HD — 9K ULTRA HD

MKV — FLV — HD — 9K ULTRA HD

============================================================

2 Kasım 2018 Sinemada / 1s 39dk / Fantastik, Aile
Yönetmen Lasse Hallström, Joe Johnston
Senarist Ashleigh Powell, E.T.A. Hoffmann
Oyuncular: Mackenzie Foy, Keira Knightley, Helen Mirren
Orijinal adı The Nutcracker and the Four Realms

============================================================

Özet ve Detaylar Aile Arasında

Genç Clara'nın istediği tek şey bir anahtardır. Bu eşi benzeri olmayan anahtar, vaftiz babası Drosselmeyer'ın ona geleneksel parti sırasında verdiği ve hayata zamansızca veda etmiş olan annesinin paha biçilemez altın tarağını bulunduran kutunun anahtarıdır. Ancak bu anahtar garip ve esrarengiz bir paralel dünyada kaybolmuştur. Clara bu paralel dünyada bir fare çetesiyle, Çiçekler Ülkesi, Tatlılar Ülkesi, Kar Taneleri Ülkesi olmak üzere 3 boyuta hükmeden hükümdarlarla ve yolculuğunda ona eşlik edecek olan Phillip isimli bir askerle tanışır. Clara ve Phillip, despot Zencefil Anne'nin yönetimindeki 4. boyutta da anahtarı aramak ve dengesi bozulmuş olan paralel evrene denge getirebilmek için cesur olmalıdır.

Full HD Film izleme keyfini ayağınıza getirdik. Online sinema, film izle platformumuzda en yeni filmleri en yüksek kalitede izleme ayrıcalığını yaşayın.

Tags:

Fındıkkıran ve Dört Diyar Türkçe Dublaj, Fındıkkıran ve Dört Diyar izle altyazılı, Fındıkkıran ve Dört Diyar ne zaman çıkacak, Fındıkkıran ve Dört Diyar Online, Fındıkkıran ve Dört Diyar Filmini Türkçe Dublaj, Fındıkkıran ve Dört Diyar Türkçe Dublaj İzle full hd tek parça, Fındıkkıran ve Dört Diyar izle, Fındıkkıran ve Dört Diyar cinemaximum,

rich_text    
Drag to rearrange sections
Rich Text Content
rich_text    

Page Comments