[HD1080p] Dune:Çöl Gezegeni (2021) izle film Türkçe Dublaj

Drag to rearrange sections
Rich Text Content

Dune:Çöl Gezegeni Tüm Filmi Ücretsiz İzle, Dune:Çöl Gezegeni türkçe dublaj izle, Dune:Çöl Gezegeni altyazılı izle, Dune:Çöl Gezegeni Ücretsiz indirin


En yeni filmleri full HD kalitesinde izleme imkanı sunuyoruz. Yabancı Filmler HD filmleri online olarak 1080p kalitesinde izleyin. Festivalin en seçkin yapımlarını ve filmlerini Türkçe altyazılı ve orijinal dilinde izlemek için free9k.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

Dune:Çöl Gezegeni: Timothée Chalamet

Dune:Çöl Gezegeni  2021

MKV — FLV — HD — 9K ULTRA HD

MKV — FLV — HD — 9K ULTRA HD

============================================================

22 Ekim 2021 Sinemada / 2s 36dk / Bilimkurgu, Dram
Yönetmen Denis Villeneuve
Senarist Jon Spaihts, Denis Villeneuve
Oyuncular: Timothée Chalamet, Rebecca Ferguson, Oscar Isaac
Orijinal adı Dune

============================================================

Özet ve Detaylar Aile Arasında

Uzak bir gelecekte geçen "Dune", ailesi çöl gezegeni Arrakis’in kontrolüne sahip olan Paul Atreides’in hikayesini anlatıyor. Galaksinin farklı noktalarındaki gezegenler, rakip feodal aileler tarafından yönetilmektedir. Çok değerli bir kaynağın tek üreticisi olan çöl gezegeni Arrakis'in kontrolü asil aileler arasında son derece talep görmektedir. "Baharat" adı verilen bu kaynak, yüksek bilinç ve uzun bir yaşam süresi sunarken, beraberinde çok ciddi yan etkileri de getirmektedir. Ayrıca yıldızlararası yollarda gezinmeye yardımcı olan kaynak da bu "baharat"tır. Bu kaynağı elde etmek isteyen feodal rakiplerden Harkonen ailesi tarafından Paul ve ailesine tuzak kurulur. Bu tuzağın sonucunda Paul'un ailesi darmadağın olarak firari hale gelir. Paul, ailesinin Arrakis kontrolünü yeniden kazanması için bir isyan başlatırken, tüm evrenin seyrini değiştirebilme ihtimalini yakalayacaktır.

Frank Herbert'in 1965 yılında yazdığı "Dune" romanının televizyon ve beyaz perde haklarını satın alan Legendary Entertainment yapımı yeniden uyaramanın yönetmen koltuğunda Arrival, Sicario ve Blade Runner 2049 ile son yıllara damgasını vuran Oscar adayı yönetmen Denis Villeneuve oturuyor. Eric Roth'un senaryosunu üstleneceği filmin yapımcılığını ise Thomas Tull, Mary Parent ve Cale Boyter yapıyor.


Full HD Film izleme keyfini ayağınıza getirdik. Online sinema, film izle platformumuzda en yeni filmleri en yüksek kalitede izleme ayrıcalığını yaşayın.

Tags:

Dune:Çöl Gezegeni Türkçe Dublaj, Dune:Çöl Gezegeni izle altyazılı, Dune:Çöl Gezegeni ne zaman çıkacak, Dune:Çöl Gezegeni Online, Dune:Çöl Gezegeni Filmini Türkçe Dublaj, Dune:Çöl Gezegeni Türkçe Dublaj İzle full hd tek parça, Dune:Çöl Gezegeni izle, Dune:Çöl Gezegeni cinemaximum,

rich_text    
Drag to rearrange sections
Rich Text Content
rich_text    

Page Comments