[HD1080p] Hayatın Benim (2004) izle film Türkçe Dublaj

Drag to rearrange sections
Rich Text Content

Hayatın Benim Tüm Filmi Ücretsiz İzle, Hayatın Benim türkçe dublaj izle, Hayatın Benim altyazılı izle, Hayatın Benim Ücretsiz indirin


En yeni filmleri full HD kalitesinde izleme imkanı sunuyoruz. Yabancı Filmler HD filmleri online olarak 1080p kalitesinde izleyin. Festivalin en seçkin yapımlarını ve filmlerini Türkçe altyazılı ve orijinal dilinde izlemek için free4k.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

Hayatın Benim: Angelina Jolie

Hayatın Benim  2004

MKV — FLV — HD — 4K ULTRA HD

MKV — FLV — HD — 4K ULTRA HD

============================================================

30 Temmuz 2004 Sinemada / 1s 43dk / Polisiye, Gerilim
Yönetmen D.J. Caruso
Senarist Hillary Seitz, Michael Pye
Oyuncular: Angelina Jolie, Ethan Hawke, Kiefer Sutherland
Orijinal adı Taking Lives

============================================================

Özet ve Detaylar Aile Arasında

Illeana Scott, güzelliğiyle teşkilatındaki erkeklerin ilgisini çekebilen, işinde uzman bir analisttir. Asıl uzmanlık alanı ise bir türlü çözülemeyen cinayet davalarını nihayetlerine kavuşturması üzerine olan yetkinliğidir. Bir seri katil, Montreal'i kana bulamakta ve polis bu cinayetlere engel olamamaktadır. Scott, cinayeti çözmek üzere Montreal'e çağırılır. Bu kez karşı karşıya olduğu katil, öldürdüğü kurbanlarının kimliklerini çalmakta ve onların hayatlarını yaşamaktadır. Bu tip sıradışı yöntemlerle sürekli olarak hedef şaşırtan bu katille yüzleşmek oldukça zor olacaktır.


Full HD Film izleme keyfini ayağınıza getirdik. Online sinema, film izle platformumuzda en yeni filmleri en yüksek kalitede izleme ayrıcalığını yaşayın.

Tags:

Hayatın Benim Türkçe Dublaj, Hayatın Benim izle altyazılı, Hayatın Benim ne zaman çıkacak, Hayatın Benim Online, Hayatın Benim Filmini Türkçe Dublaj, Hayatın Benim Türkçe Dublaj İzle full hd tek parça, Hayatın Benim izle, Hayatın Benim cinemaximum,

rich_text    
Drag to rearrange sections
Rich Text Content
rich_text    

Page Comments