[HD1080p] Hedefim Sensin (2018) izle film Türkçe Dublaj

Drag to rearrange sections
Rich Text Content

Hedefim Sensin Tüm Filmi Ücretsiz İzle, Hedefim Sensin türkçe dublaj izle, Hedefim Sensin altyazılı izle, Hedefim Sensin Ücretsiz indirin


En yeni filmleri full HD kalitesinde izleme imkanı sunuyoruz. Yabancı Filmler HD filmleri online olarak 1080p kalitesinde izleyin. Festivalin en seçkin yapımlarını ve filmlerini Türkçe altyazılı ve orijinal dilinde izlemek için free4k.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

Hedefim Sensin

Hedefim Sensin  2018

MKV — FLV — HD — 4K ULTRA HD

MKV — FLV — HD — 4K ULTRA HD

============================================================

30 Kasım 2018 Sinemada / 1s 48dk / Komedi
Yönetmen Kıvanç Baruönü
Senarist Ata Demirer
Oyuncular: Ata Demirer, Demet Akbağ, Gonca Vuslateri

============================================================

Özet ve Detaylar Aile Arasında

Hedefim Sensin, çiğ köfte satarak geçimini sağlayan Zekeriya Taştan’ın hikayesini konu ediyor. Genç bir adam olan Zekeriya Taştan, İstanbul sokaklarında çiğ köfte satarak geçimini sağlar. Oldukça geveze bir adam olan Zekeriya’nın başına ne gelirse çenesinden gelir. Bir gün konuşmaması gereken bir yerde ve zamanda yine kendisini tutamaz. Ama bu sefer başına büyük bir dert alır ve İstanbul’u terk etmek zorunda kalır. Artık onun yeni yuvası ilk defa ayak bastığı Gökçeada olur. Burası Zekeriya’nın hayatı için adeta bir dönüm noktası olur. Gökçeada’ya gelmesi ile hayatı değişen sadece Zekeriya değildir. Onun gelişi ile birlikte Hafize’nin, Leyla’nın ve Yarım Hasan’ın hayatı da bambaşka bir hal alır. Yönetmen koltuğunda “Kocan Kadar Konuş”, “Görümce”, “Arif v 216” gibi filmlere imza atan Kıvanç Baruönü'nün oturduğu "Hedefim Sensin" filminin başrolünü Ata Demirer üstleniyor. Senaryosunu Demirer’in kaleme aldığı komedi türündeki yapımın oyuncu kadrosunda Demet Akbağ, Tarık Ünlüoğlu, Gonca Vuslateri, İlker Aksum, Erkan Can gibi isimler yer alıyor.


Full HD Film izleme keyfini ayağınıza getirdik. Online sinema, film izle platformumuzda en yeni filmleri en yüksek kalitede izleme ayrıcalığını yaşayın.

Tags:

Hedefim Sensin Türkçe Dublaj, Hedefim Sensin izle altyazılı, Hedefim Sensin ne zaman çıkacak, Hedefim Sensin Online, Hedefim Sensin Filmini Türkçe Dublaj, Hedefim Sensin Türkçe Dublaj İzle full hd tek parça, Hedefim Sensin izle, Hedefim Sensin cinemaximum,

rich_text    
Drag to rearrange sections
Rich Text Content
rich_text    

Page Comments