Yıldızlararası izle film full 2014 Türkçe subtitle ücretsiz çevrimiçi

Drag to rearrange sections
Rich Text Content

Yıldızlararası izle film (2014) Yıldızlararası ücretsiz çevrimiçi subtitle türkiye HD kalitede kayıt olmadan


Film Yıldızlararası Nasıl İzlenir ?

Yıldızlararası

Türkiye'de online film Yıldızlararası izleyebileceğiniz ücretli ve ücretsiz 

Günümüzde televizyon yerini Netflix, free4k gibi platformlara, müzik çalarlar yerini Spotify, fizy gibi streaming servislerine bırakırken biz de sizler için online olarak film Yıldızlararası izleyebileceğiniz ücretli-ücretsiz platformları inceledik.

Teknolojinin günden güne gelişiyor olması birçok alışkanlığın değişmesine de neden oluyor. Değişen alışkanlıkları en çok hissettiğimiz alan ise Yıldızlararası izleme  olarak karşımıza çıkıyor. Yıllar önce, özellikle sosyal medya hayatımıza girmeden önce toplu taşımada müzik dinlemek için yanımızda birçok kaset ya da CD taşımamız gerekiyordu. Merak ettiğimiz bir filmi izlemek için sinema biletimizi almamız ya da sinema salonlarının uğramadığı yerlerde yaşıyorsak filmin televizyonda yayınlanacağı zamanları beklememiz gerekiyordu. Online film izlemenin olmadığı zamanlardı.

Akabinde evlerdeki bilgisayarlarla birlikte hemen hemen eş oranda internetin bağlı olduğu ev sayısı da arttı. Legal ya da illegal birçok yolu kullanarak film, müzik indirebilme olanakları da bununla birlikte kapımızı çaldı. Discman'ler yerini MP3 çalarlara, televizyonda izlediğimiz Türkçe dublajlı filmler ise yerini medya oynatıcılara bıraktı. Ancak tabii ki teknoloji bununla yetinmiyor ve her geçen gün daha farklı bir yenilik karşımıza çıkıyor. Son dönemin trendi ve geleceğin yayıncılığı olan "dijital platformlar" da bundan nasibini alan ve birçok kesimin izleme alışkanlıklarını değiştiren kavramlar diyebiliriz.

Günümüzde televizyon yerini Netflix, free4k gibi platformlara, müzik çalarlar yerini Spotify, fizy gibi streaming servislerine bırakırken biz de sizler için online olarak film Yıldızlararası  izleyebileceğiniz ücretli-ücretsiz platformları inceledik. 11 farklı platformu aşağıda detaylı bir şekilde görebilirsiniz.


Aşağıdaki bir inceleme, Yayın Promosyonu, filmden bir sanatçı Yıldızlararası :

 

Yıldızlararası filmi nedir ve konusu nedir?
Yıldızlararası, Christopher Nolan'ın birlikte yazdığı, yönettiği ve yapımcılığını üstlendiği 2014 yapımı epik bilim kurgu drama filmidir. Başrollerinde Matthew McConaughey, Anne Hathaway, Jessica Chastain, Bill Irwin, Ellen Burstyn ve Michael Caine var. İnsanlığın hayatta kalma mücadelesi verdiği distopik bir gelecekte geçen film, insanlık için yeni bir yuva aramak için Satürn yakınlarındaki bir solucan deliğinden geçen bir grup astronotun hikayesini anlatıyor.

Kökenleri Jonathan'ın 2007'de geliştirdiği bir senaryoya dayanan senaryoyu Christopher ve Jonathan Nolan kardeşler yazdı. Christopher, Interstellar'ı karısı Emma Thomas ile birlikte yapım şirketleri Syncopy ve Lynda Obst ile Lynda Obst Productions aracılığıyla yaptı. Caltech teorik fizikçisi ve 2017 Nobel Fizik Ödülü sahibi[4] Kip Thorne yönetici yapımcıydı, bilimsel danışman olarak görev yaptı ve The Science of Interstellar adlı bir kitap yazdı. Paramount Pictures, Warner Bros. Pictures ve Legendary Pictures filmi birlikte finanse etti. Görüntü yönetmeni Hoyte van Hoytema, filmi 35 mm'de Panavision anamorfik formatında ve IMAX 70 mm'de çekti. Ana çekimler 2013'ün sonlarında başladı ve Alberta (Kanada), İzlanda ve Los Angeles'ta gerçekleşti. Interstellar kapsamlı pratik ve minyatür efektler kullanır ve Double Negative şirketi ek dijital efektler yarattı.

Yıldızlararası prömiyeri 26 Ekim 2014'te Los Angeles, California'da yapıldı. Amerika Birleşik Devletleri'nde ilk olarak film stoklarında yayınlandı ve dijital projektörler kullanan mekanlara yayıldı. Film, dünya çapında 677 milyon doların üzerinde bir hasılat elde etti (ve sonraki yeniden gösterimlerle birlikte 701 milyon dolar), bu da onu 2014'ün en yüksek hasılat yapan onuncu filmi haline getirdi. Yıldızlararası, senaryosu, yönü, temaları, görsel efektleri, müzik notası için olumlu eleştiriler aldı. , oyunculuk ve hırs. 87. Akademi Ödülleri'nde En İyi Görsel Efekt Akademi Ödülü'nü kazanan film, En İyi Orijinal Müzik, En İyi Ses Miksajı, En İyi Ses Kurgusu ve En İyi Yapım Tasarımı dallarında aday gösterildi.

7 Kasım 2014 Sinemada / 2s 49dk / Bilimkurgu, Dram
Yönetmen Christopher Nolan
Senarist Jonathan Nolan, Christopher Nolan
Oyuncular: Matthew McConaughey, Anne Hathaway, Michael Caine
Orijinal adı Interstellar

2067'de mahsul hastalıkları ve toz fırtınaları insanlığın hayatta kalmasını tehdit ediyor. Dul bir mühendis ve eski bir NASA pilotu olan çiftçi olan Cooper, kayınpederi Donald, 15 yaşındaki oğlu Tom ve 10 yaşındaki kızı Murphy "Murph" ile birlikte yaşıyor. Bir toz fırtınasından sonra, Murphy'nin yatak odasında anlaşılmaz bir şekilde garip toz desenleri belirir; anomaliyi bir hayalete bağlar. Cooper sonunda, kalıpların yerçekimi varyasyonlarından kaynaklandığını ve ikili kodda coğrafi koordinatları temsil ettiğini çıkardı. Cooper, Profesör John Brand tarafından yönetilen gizli bir NASA tesisine giden koordinatları takip eder.

48 yıl önce, bilinmeyen varlıklar Satürn'ün yakınında bir solucan deliği konumlandırarak Gargantua adlı bir kara deliğin yakınında bulunan 12 potansiyel olarak yaşanabilir dünyanın bulunduğu uzak bir galaksiye giden bir yol açtı. On iki gönüllü gezegenleri tek tek incelemek için solucan deliğinden geçti ve üçü - Dr. Mann, Laura Miller ve Wolf Edmunds - olumlu sonuçlar bildirdi. Profesör Brand, onların verilerine dayanarak, insanlığın hayatta kalmasını sağlamak için iki plan tasarladı. Plan A, yerleşimleri uzaya itmek için bir yerçekimi tahrik teorisi geliştirmeyi içerirken, Plan B, yaşanabilir bir gezegene yerleşmek için 5.000 donmuş insan embriyosu taşıyan Endurance uzay aracını başlatmayı içerir.

Cooper, Endurance'ın pilotluğunu yapmak için işe alındı. Cooper, ayrılmadan önce, döndüğü zaman için göreceli zamanlarını karşılaştırmak için çılgına dönmüş bir Murphy'ye kol saatini verir. Solucan deliğini geçtikten sonra, Dr. Romilly kara deliği incelerken Cooper, Dr. Doyle ve Dr. Amelia Brand, diz boyu sularla kaplı bir okyanus dünyası olan Miller'ın gezegenini araştırmak için bir çıkarma gemisine inerler. Miller'ın gemisinin enkazını bulduktan sonra, enkazı kontrol etmekte ısrar eden Brand, Cooper'ın derhal yeniden gemiye binme emrine karşı gelir ve Doyle'un devasa bir dalgayla ölümüne yol açar. Gargantua'nın yakınlığı nedeniyle, zaman ciddi şekilde genişledi: Cooper ve Brand geri dönene kadar Romilly on Endurance için 23 yıl geçti.

Cooper, kalan yakıtlarını Mann'ın gezegenine ulaşmak için kullanmaya karar verir ve burada onu kriyostasisten canlandırırlar. Bu arada, artık NASA ile çalışan bir bilim adamı olan Murphy, Profesör Brand'in öldüğünü bildiren bir mesaj iletir. Bir kara delikten ulaşılamaz verilere ihtiyaç duyan Plan A'nın asla uygulanabilir olmadığını öğrendi. Murphy, Brand ve Cooper'ı Dünya'da kalanların ölüme mahkûm olduğunu bilmekle suçluyor. Cooper daha sonra, Brand ve Romilly'nin Mann'ın gezegeninde kalıcı yerleşim için kalacağı süre boyunca Dünya'ya döneceğini ilan eder. Mann ve Cooper gezegeni keşfederken, Mann gezegenin yaşanmaz olduğunu ortaya çıkarır; Kurtarılmak üzere tahrif edilmiş veriler göndermiş ve Cooper'ı öldürmeye teşebbüs etmişti. Daha sonra bir iniş aracı alır ve Endurance'a yönelir. Bu arada, Romilly, Mann tarafından bırakılan bir bubi tuzağı tarafından öldürülür. Brand ve Cooper, başka bir inişte Endurance için yarışıyor. Mann, başarısız bir yerleştirme operasyonu sırasında ölür ve Endurance'a ciddi şekilde zarar verir. Zorlu bir yanaşma manevrasının ardından Cooper, hasarlı ancak işlevsel Endurance'ın kontrolünü yeniden kazanır.

Edmunds'un gezegenine ulaşmak için yetersiz yakıtla, Gargantua'ya o kadar yakın bir sapan manevrası kullanırlar ki, zaman genişlemesi 51 yıl daha ekler. Bu süreçte, Cooper ve robot TARS, ağırlıktan kurtulmak ve Endurance'ın Edmunds'un gezegenine ulaşmasını sağlamak için itmek için kendilerini fırlatır. Gargantua'nın olay ufkunda süzülerek, kendi araçlarından fırlarlar ve kendilerini tekillik içinde geleceğin insanları tarafından inşa edilen devasa bir tesseratın içinde bulurlar. Cooper, farklı zaman dilimlerinde Murphy'nin Dünya'daki eski odasının kitaplıklarını görebilir ve yerçekimi ile zayıf bir şekilde etkileşime girebilir. Cooper, Murphy'nin "hayalet" olduğunu anlar.

Cooper, TARS'ın olay ufkunun içinden topladığı kuantum verilerini iletmek için Mors kodunu kullanarak Murphy'ye verdiği kol saatinin ikinci elini manipüle ediyor. Murphy, Dünya'ya döndüğünde, sonunda "hayalet"in gelecekten gelen Cooper olduğunu anlar ve Mors kodunu kol saatinin ikinci ibresinin anormal tıklamasından deşifre eder. Tesseract'tan atılan Cooper alınır ve Satürn'ün yörüngesindeki bir uzay habitatında uyanır ve burada yaşlı bir Murphy ile tekrar bir araya gelir. Cooper tarafından gönderilen kuantum verilerini kullanan genç Murphy, Plan A için yerçekimi tahrik teorisini çözerek insanlığın toplu göçünü ve hayatta kalmasını sağladı. Murphy, ölümün eşiğinde ve kendi ailesiyle birlikte Cooper'ı Amelia Brand'e dönmesi için teşvik eder. Cooper ve TARS, Edmunds'un yaşanabilir gezegeninde Amelia ve robot CASE'e yeniden katılmak için bir uzay aracına biner.


Yıldızlararası Film Izle
Yıldızlararası ücretsiz çevrimiçi
Yıldızlararası Türkçe Dublaj izle
Yıldızlararası kayıt olmadan
Yıldızlararası subtitle türkiye
Yıldızlararası HD kalitede

rich_text    
Drag to rearrange sections
Rich Text Content
rich_text    

Page Comments