Sıfır Bir izle film full 2015 Türkçe subtitle ücretsiz çevrimiçi

Drag to rearrange sections
Rich Text Content

Sıfır Bir ücretsiz çevrimiçi (2015) Sıfır Bir film izle subtitle türkiye HD kalitede kayıt olmadan


Sıfır Bir izle film (2015) Sıfır Bir ücretsiz çevrimiçi subtitle türkiye HD kalitede kayıt olmadan


Film Sıfır Bir Nasıl İzlenir ?

Sıfır Bir


Türkiye'de online film Sıfır Bir izleyebileceğiniz ücretli ve ücretsiz 

Günümüzde televizyon yerini Netflix, free4k gibi platformlara, müzik çalarlar yerini Spotify, fizy gibi streaming servislerine bırakırken biz de sizler için online olarak film Sıfır Bir izleyebileceğiniz ücretli-ücretsiz platformları inceledik.

Teknolojinin günden güne gelişiyor olması birçok alışkanlığın değişmesine de neden oluyor. Değişen alışkanlıkları en çok hissettiğimiz alan ise Sıfır Bir izleme  olarak karşımıza çıkıyor. Yıllar önce, özellikle sosyal medya hayatımıza girmeden önce toplu taşımada müzik dinlemek için yanımızda birçok kaset ya da CD taşımamız gerekiyordu. Merak ettiğimiz bir filmi izlemek için sinema biletimizi almamız ya da sinema salonlarının uğramadığı yerlerde yaşıyorsak filmin televizyonda yayınlanacağı zamanları beklememiz gerekiyordu. Online film izlemenin olmadığı zamanlardı.

Akabinde evlerdeki bilgisayarlarla birlikte hemen hemen eş oranda internetin bağlı olduğu ev sayısı da arttı. Legal ya da illegal birçok yolu kullanarak film, müzik indirebilme olanakları da bununla birlikte kapımızı çaldı. Discman'ler yerini MP3 çalarlara, televizyonda izlediğimiz Türkçe dublajlı filmler ise yerini medya oynatıcılara bıraktı. Ancak tabii ki teknoloji bununla yetinmiyor ve her geçen gün daha farklı bir yenilik karşımıza çıkıyor. Son dönemin trendi ve geleceğin yayıncılığı olan "dijital platformlar" da bundan nasibini alan ve birçok kesimin izleme alışkanlıklarını değiştiren kavramlar diyebiliriz.

Günümüzde televizyon yerini Netflix, free4k gibi platformlara, müzik çalarlar yerini Spotify, fizy gibi streaming servislerine bırakırken biz de sizler için online olarak film Sıfır Bir  izleyebileceğiniz ücretli-ücretsiz platformları inceledik. 11 farklı platformu aşağıda detaylı bir şekilde görebilirsiniz.


Aşağıdaki bir inceleme, Yayın Promosyonu, filmden bir sanatçı Sıfır Bir :

 

Sıfır Bir filmi nedir ve konusu nedir?
Sıfır Bir (S1 F1R B1R olarak stilize edilir), BluTV'de yayınlanan, Kadri Beran Taşkın'ın yönettiği, Adana'da çekilmiş polisiye ve suç türündeki internet dizisi.

İlk bölümü 1 Haziran 2016'da çıkan dizinin final bölümü 12 Haziran 2019'da yayınlanmıştır.

111 Ocak 2020 Sinemada / 1s 38dk / Dram, Aksiyon
Yönetmen Kadri Beran Taşkın
Oyuncular: Savaş Satış, Onur Akbay, Hiro Hami

Sıfır Bir, Adana'daki suç dolu hayatlarını arkalarında bırakarak İzmir'e yerleşen Savaş, Cihat ve Azad'ın hikayesini konu ediyor. Adanalı çete lideri Savaş, Cihat ve Azad ile birlikte şiddet dolu geçmişlerini arkalarında bırakmaya karar verir. Üç arkadaş hayatlarında yeni bir başlangıç yapmak için Adana’dan ayrılıp, İzmir’e yerleşir. Burada kendilerine silahlardan uzak yeni bir hayat kuran üç arkadaş, bir oto yıkamacı açar. Ancak onlar geçmişlerinden ne kadar uzak kalmak isteseler de kendilerini yeniden savaşın ortasında bulur. Melek adındaki küçük bir kız çocuğu, başına gelen onca kötü şeyin ardından Savaş ve arkadaşlarının yanına sığınınca ekip harekete geçer. Melek’e taciz eden ve annesinin organlarını alıp onu ölüme mahkum eden adamların peşine düşen Savaş, Cihat ve Azad, kendilerini dönüşü olmayan bir yolun içinde bulur.


Sıfır Bir Film Izle
Sıfır Bir ücretsiz çevrimiçi
Sıfır Bir Türkçe Dublaj izle
Sıfır Bir kayıt olmadan
Sıfır Bir subtitle türkiye
Sıfır Bir HD kalitede

rich_text    
Drag to rearrange sections
Rich Text Content
rich_text    

Page Comments